Online Ayı Buketi siparişi

 

   Ana Sayfa  |   Bize Ulaşın  |   Peluş Buket Teslimat Şartları  |   Ayıcık demeti Ödeme Seçeneği  |   Site Güvenlik

 

 

AYICIK DEMETİ
0 312 3201714 - 3195868

Ayıcık demeti siparişi

Online Ayı Buketi siparişi


Kategoriler                 
Ana Sayfamız
Ayı Buketi

Oyuncak Ayı Demeti

Çiçekli Ayı Buketi


 

PELUŞ AYI OYUNCAK DEMETİ VE AYICIK BUKETİ TESLİMAT BİLGİLERİMİZ

Bu siteden vereceğiniz tüm ürünler kargo ile gönderilmektedir.

Ürünlerimizde kullanılan peluş ayıcık ve tavşancıklarımız 10 ile 13 cm büyüklüğündedir.

Ürünlerimizde görmüş olduğunuz gül modelleri canlı gül değil yapay güllerdir. Yine aynı şekilde ayıcık ve buket çiçek demeti olarak geçen ürünlerimiz yapay gül ve çiçeklerdir.

Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ek bir ücret ödeme söz konusu olmamaktadır. Türkiye genelinde en ücra köy ve beldelere dahi gönderim yapılmaktadır.

Ankara merkez bölgelere gönderimlerimiz aynı gün içerisinde yapılmaktadır diğer il merkezlerine 1 ile 2 iş gün içerisinde belde ve köylere ise 3 ile 7 gün içerisinde kargo firmalarının dağıtım günlerine bağlı olarak teslimat yapılmaktadır.

Fiyatlarımız kdv dahil fiyatlardır.

Bu siteden verdiğiniz tüm ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Cumartesi saat 16.00 dan sonra ve pazar günü verilecek ürün siparişleri ilk pazartesi kargoya verilerek gönderilmektedir. Köy ve belde gibi yerlere ise ptt kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Bu siteden sipariş verme durumunda sizden alınan tarih ve saat siparişi 2 yada 3 gün önceden vermeniz durumunda aynı gün teslimat yapılacak şekilde önce kargo firmasının dağıtım bilgilerine bağlı olarak kargoya verilmektedir. Saat ve dakika olarak siparişler dikkate alınmamaktadır. Kargo teslimatına bağlı olarak siparişi daha önceden verdi iseniz mesai saatleri doğrultusunda teslimat yapılmaktadır. Yinede bazı bölgelere kargoların göndereceği ürünlerde dağıtım kargo firmasının kurallarına göre olmaktadır. Verilmiş bir sipariş 1 gün önce gidebildiği gibi 1 gün sonrada gönderilebilmektedir. Aynı gün içerisinde sipariş verip aynı gün gönderimi sadece Ankara belli bölgelere yapılmakta diğer il ve ilçe gibi yerlere gönderim yapılamamaktadır.

Teslimat şartları ile ve gönderim yapacağınız ürünler hakkında sipariş vermeden önce tarafımızı arayarak tam bilgi edinmeniz daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Sevdiklerinizi farklı bir hediye ile sevindirin

 

Sayın müşterilerimiz bu siteden göndereceğiniz tüm ayıcık , tavşancık peluş demet buketlerimiz kendi personellerimizce Ankara genel merkezimizde ayarlanmakta ve ücretsiz özel ambalajında kargo ile tüm Türkiye genelindeki en ücra noktalara kadar gönderilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan tüm materyaller aynı gerçek bir çiçek buketi gibi düzenlenmektedir. Kalıcılık açısından bu demet sizleri uzun bir süre tatmin edecektir.

doğum günü hediyesi ayıcık buketi sevgilime hediye

Sevdiklerinize farklı bir alternatif hediye seçeneği sunuyoruz , İlginç bir doğum günü hediyesi , 14 şubat sevgililer günü hediyesi , yılbaşı hediyesi gibi hediye olarak farklı bir seçenek sunuyoruz. Aynı şekilde günümüzde birçok ilde hastanelere gerçek çiçek alınamadığında sevdiklerinizi ayıcık ve yapay çiçek demetlerimiz ile sevindirebilirsiniz. Kız çocuğu ve erkek çocuğu doğum odasına yapay güllü peluş oyuncak ayıcık ve tavşancık buketleri için sizlere özel ürünlerimizi beğeneceğinizi umuyoruz.

Sitemiz sadece oyuncak değil oyuncaklardan bir buket hazırlayarak anneme hediye , babama hediye , sevgilime hediye için en görsel ve farklı tasarımları ile sizlere özel tasarımlar sunmaktadır.

Sevdiklerinizi şımartma merkezimize hoş geldiniz.

BU SİTEDEN VERDİĞİNİZ TÜM ÜRÜNLER AYNI GÜN İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLMEKTEDİR.
 

Hediye Ayıcık demeti Web sitemiz en iyi Microsoft Internet Explorer 7 + , 8 +veya Netscape Navigator 4.74 + ile görüntülenir.
© Copyright 2011. Sitemizden sevdikleriniz için en görsek hediye seçenekleri ile görsel ürünler alabilirsiniz. Her Hakkı SAklıdır. Ürünler kopyalanamaz.